This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ItalianITEnglish (UK)Frenchfr-FRSpanishES

Wednesday, 14 May 2014 09:20

Перша спільнота сестер Ученниць Божествинного Вчителя на Україні

Rate this item
(11 votes)

 

Перша спільнота сестер Ученниць Божествинного Вчителя на Україні, була заснована в Луцьку Волиньській області 1996 році, де ми проживали до 2007 року. Teпер, спільнота, яка cкладається з трьох сестер, знаходиться в місті Хмельницькому, де ми тимчасово проживаємо в монастирі Ордену Отців Непорочного Зачаття Діви Марії (Отці Маріяни).


Життя серед цього народу, дало нам змогу відчути глибокий релігійний дух, який багато років жив під комуністичним гнітом. Але уже понад 15 років Церква наново відроджується і процвітає.


В місті проживає близько 300 тисяч осіб, також тут функціонують три римо-католицькі парафії, одна греко-католицька а також православні храми та каплиці.
Парафія Непорочного Серця Діви Марії, при якій ми працюємо, це -наймолодша католицька парафія у цьому місті. 31 травня ми святкували центральне свято парафії — відпуст. До парафії належать близько 1000 родин.
Наша діяльність в цій парафії є простою, але приносить багато радості і натхнення ділитись вірою з людьми, бо даючи — отримуємо.
Памятаючи прагнення і настанови нашого засновника, Блаженного Якова Альберйоне, який прагнув, щоб ми своєю турботою і даром сприяли тому, щоб Літургія була одночасно простою і гарною, опікуємося Літургією, щоб допомогла людям зустрітись з Богом. В цьому дуже сприяє опіка однієї з наших сестер літургійним співом, через працю з молоддю, яка охоче вкладає свої таланти в Службу Літургії, в хорі. Одночасно піклуємось і тим, щоб уся парафіяльна спільнота молилась — співаючи.


Безпосередньо також піклуємося храмом: одна з нас є захристиянкою і дбає про красу усього храму, звертаючи увагу на усі події і знаки. Вона шукає найкращі способи, щоб «урізноманітнити» і надати особливе значення кожній літургійній події через символи, декорації, чудові композиції з квітів, які робить власноручно.
Lectio Divina, яке ми розпочали з дорослими та молоддю, дає нам відчути, як Господнє Слово “ламане і розділене” розпалює серця і допомагає переживати Євхаристією в новий і глибокий споcіб.


Варто було б зазначити, що люди тут прості, дуже щирі та відкриті для прийняття кожного жесту і знаку який виражає Божу Любов. Вони бажають краще пізнавати, краще молитись, жити згідно з Божою волею і зустрічатис з Живим Богом.
Євхаристійна Адорація була запровадженна в парафії завдяки нашій присутності, але до цього часу залишається викликом, щоб відкривати і допомагати відкривати кожного разу глибокий дар Господньої Любов΄ї в Євхаритії.


Це прагнення молитись в спосіб більш свідомий і активний зреалізувалось також з новим перекладом “Літургії Годин “ на україньську мову. 30 травня вперше ми молилися Утреню і Вечірню на україньській мові, тому що аж до цієї пори ми користувалися польським текстами. Наші серця виповнені радістю, тому що Украньська Католицьа Церква має перше видання “Літургії Годин “на власній мові!
Іншим великим даром , за який хочемо дякувати Богові, є будівля нашого дому, який називаємо “Дім Божествинного Вчителя “. Прагнемо щоб кожний день прожитий з Богом, для Бога і для людей, допомагав нам досвідчити дар нашого покликання в глибокій вірі і щедрій службі для народу з яким крокуємо в наслідуванні Ісуса , нашого Вчителя і Господа - Дороги, Істини і Життя .

 

Sestri Uczenyci Bozestwennogo Wcitela
Vup. Trudowa 86/1
29010 CHMIELNICKI
UCRAINA
tel. 0/382 784254

Read 18846 times Last modified on Wednesday, 14 May 2014 13:07